Рингераја

Пази да не се извалкаш…внимавај ќе паднеш…немој да скокаш…пази вода……еј, немој ќе се удриш…, облечи, соблечи….и се така слушам од многу родители кои љубопитно ...
сите 2 | | | веќе видена

Поддршка на ЈЗУ Универзитетска Клиника за гинекологија и акушерство Скопје Клучни зборови: violeta пелени еднократни пелени проект /1 1 /1 1 Во ЈЗУ ...
сите 6 | | | веќе видена

Крушите се одличен извор на влакна, а освен нив, исто така, содржат витамини А, Б1, Б2, Ц и Е, како и фолна киселина и ниацин. Ова овошје е богат извор на ...
сите 23 | | | веќе видена

next