Репортер

Голем скандал изби во Малта откако во јавноста се појави снимка на која повеќе од педесет деца влечат порше во кое се наоѓал свештеникот по име Џон Султан ...
сите 4 | | | веќе видена

Пејачката Емина Јаховиќ и нејзиниот нов избраник, турскиот бизнисмен Садетин Саран, јавно ја обелоденија својата врска во јавноста. Двајцата повеќе не се ...
сите 12 | | | веќе видена

Моника Левински жената која работела во Белата Куќа за време на мандатот на Бил Клинтон и која имала сексуални односи со поранешниот претседател на САД, за прв ...
сите 16 | | | веќе видена

Ријана му се закани на амариканскиот претседател Доналд Трамп дека ќе го тужи ако повторно пушта нејзина музика на неговите митинзи без дозвола. Со тужба се ...
сите 67 | | | веќе видена

Поранешниот шеф на обезбедувањето на експремиерот Никола Груевски, Дејан Митровски – Урко, ја доби наградата „13 Ноември“ за најдобар тренер од Сојузот на ...
сите 46 | | | веќе видена

Телевизиската мрежа „Ејч-Би-О“ денеска објави кусо видео со кое ја најави последната, осма сезона од хит-серијата „Игра на тронови“. Финалната сезона ќе почне ...
сите 7 | | | веќе видена

next