Репортер

Мартина Рајиќ поранешанта Плејбој зајчица отлрила дека холивудскиот актер Џерард Батлер сакал да ги откупи нивните заеднички фотографии направени во еден ноќен ...
сите 2 | | | веќе видена

Потребни состојки: 5 јајца 180 грама шеќер малку ванила во прав, екстракт или ванилин шеќер 125 милилитри масло 300 грама брашно 1 пакување прашок за печиво ...
сите 111 | | | веќе видена

Во сообраќајната несреќа во која животот го загубија 15 лица, почина и кошаркарот на КК Гостивар, Јовица Трпески, кој е син на пратеникот на СДСМ, Благојче ...
сите 57 | | | веќе видена

По вчерашната трагедија, во која загинаа 15 патници, откако се преврте автобусот на автопатот Скопје-Тетово, на социјалните мрежи постојано се споделуваат ...
сите 256 | | | веќе видена

Популарниот пејач Фил Колинс (68) неодамна бил фотографиран на аеродром во Сиднеј во инвалидска количка. Медиумите пишуваат дека фотографиите биле напраени по ...
сите 10 | | | веќе видена

Заради вчерашната трагедија, кога во сообраќајна несреќа на патот Скопје- Тетово загинаа 15 луѓе, Каролина и Жељко Самарџиќ ги одложија концертите што требаше ...
сите 22 | | | веќе видена

Заради вчерашната трагедија, кога во сообраќајна несреќа загинаа 15 луѓе, Каролина го одложи концертот закажан за 15 февруари (петок). Концертот е презакажан ...
сите 22 | | | веќе видена

НАСА дури неколку години откако се случила несреќата со астронаутите во вселенското летало „Челинџер“, открила што навистина се случило со нивната ракета и ги ...
сите 4 | | | веќе видена

next