Репортер

Постојат многу теории на заговор за слетување на Месечината кои се документирани на интернет. Меѓутоа, Русите побараа меѓународна истрага за слетувањето на ...
сите 9 | | | веќе видена

Според некои тврдења на теоретичарите на заговори, крајот на светот доаѓа за четири дена поради тоа што ќе се случи редок лунарен настан кој ќе го помрдне ...
сите 8 | | | веќе видена

Аца Лукас конечно проговори за гласините кои се шират со месеци, и ја откри вистината за разводот со Соња и наводната врска со Ана Севиќ. По многуте трачеви во ...
сите 22 | | | веќе видена

Најголемата опасност за островот била можноста од неговото исчезнување, со оглед на тоа што со векови се намалувал среде ерозијата. Во покраината Басклија, ...
сите 20 | | | веќе видена

Во Драч за полн пансион за шест ноќевања и превоз од Гњилане чини 180 евра… Бројот на туристи кои во последните години одлучуваат за летувањата на албанското ...
сите 46 | | | веќе видена

Сите најави за крајот на светот се доста загрижувачки и не говорат за тоа кога точно ќе се случи, и поради што. Во последните неколку месеци пончнаа низ ...
сите 6 | | | веќе видена

Погледнете неколку исечоци од оваа серија која како да е правена „со помош на стап и каноп“. Ако мислите дека серијата која е работена во домашна продукција, е ...
сите 24 | | | веќе видена

Атрактивната манекенка Емилија Розман летово ги полнеше батериите на турските плажи каде го покажа својот раскош во костим за капење. Розман е една од нашите ...
сите 6 | | | веќе видена

На снимката може да се види босонога црнка, која го зајава својот партнер и жестокот се триеше од него…Тагата поради поразот на Њујорк Јенки, една двојка ...
сите 28 | | | веќе видена

next