Репортер

Поранешната британска пејачка и членка на групата „Спајс Грлс“, Мелани Браун и нејзиниот поранешен дечко Стивен Белафонте, практикувале секс во тројка со ...
сите 7 | | | веќе видена

Аериканецот Џонатам Шмиц го застрелал својот сосед Скот Амедуре, кој бил хомосексуалец, во 1995 година, затоа што јавно, во емисија, кажал дека бил заљубен во ...
сите 10 | | | веќе видена

Поранешниот принц Хари и Меган Маркл кои живеат во луксузна вила во Малибу, далеку од кралскиот двор биле во паника откако забележале дека околу нивната куќа ...
сите 6 | | | веќе видена

Српската пејачка Неда Украден пред неколку дена објави слика на „Инстаграм“ на која вози „јагуар“, а кој чини околу 50.000 евра. Според „Курир“, пејачката ја ...
сите 4 | | | веќе видена

Американскиот писател со унгарско потекло Џо Естерхас (75), кој го напиша сценариото за филмот „Основен инстинкт“, откри дека имал секс со Шерон Стоун по ...
сите 4 | | | веќе видена

Принцот Вилијам призна дека се плашел од јавните говори, затоа што неговиот вид се повеќе и повеќе слабее. Тој призна дека без леќите не може да гледа, пишува ...
сите 2 | | | веќе видена

Американската амбасадорка во Полска, Џорџет Мосбахер (73) ги изненади сите со својата изјава дека сака американското оружје да го пресели од Германија во ...
сите 5 | | | веќе видена

next