Репортер

Жена спиела секој ден во својот кревет со својот миленик – четири метри долг питон, но после одредено време тој престанал да јаде. Откако поминале неколку ...
сите 4 | | | веќе видена

Синоќа со концерт на Сергеј Ќетковиќ почна големата летна забава „Супер Скопје“, а на првата вечер присуствуваа неколку илјади луѓе. Во рамки на „Супер Скопје“ ...
сите 89 | | | веќе видена

Блета Бебе Реџа (родена на 30 август 1989) е албанско-македонска пејачка и текстописец. Најпозната е со учеството во видео записот “Take Me Home” на Cash Cash ...
сите 7 | | | веќе видена

Дизајнерот Фернандо Абеланас од Шпанија ги изградил себе си мало студио под еден мост во Валенсија. Неговиот „уред“ висел на опасно место па другите не се ни ...
сите 7 | | | веќе видена

Саманта секогаш била со добри фраери, а денеска девојките и жените со насмевка се присетуваат, на некои од нејзините дечковци, дури и по 13 години. Прочуената ...
сите 15 | | | веќе видена

Ова е исповед на 19 годишната Милица од Белград, која како што и самата напишала во солзи го испратила мејлот до медиумите за да може да ја сподели нејзината ...
сите 3 | | | веќе видена

Онаа млада дама која ќе учествува на ова натпреварување ќе добие од Либерланд нивно државјанство и дури 5000 мерити.Во Белград оваа година во септември се ...
сите 25 | | | веќе видена

Балканската мега ѕвезда, моментално најбукираниот пејач од Балканот – Саша Ковачевиќ попладнево беше фотографиран од нашиот фотограф во познатиот скопски лаунч ...
сите 7 | | | веќе видена

Еден подгрбавен старец секоја ноќ седеше на истото место во една на една уличка во американскиот град Феникс. И по сонце и по дожд секогаш беше на истото место ...
сите 3 | | | веќе видена

next