Репортер

Никола Тесла се смета за еден од најиновативните и најмистериозни луѓе кои некогаш живееле на планетава. Доколку Тесла не дошол до бројни откритија во својот ...
сите 15 | | | веќе видена

Тазе брачната двојка Ана и Игор Стојанови од Битола подароците што ги добиле на својата свадба им ги подариле на децата од Заводот за рехабилитација во ...
сите 17 | | | веќе видена

Катарина Остоиќ – Каја се пофали на „Инстаграм“ со фотографија од детството и покажа колку навистина се променила. Пејачката денеска е една од најзгодните ...
сите 29 | | | веќе видена

По 16 години љубовна врска раскинаа актерката Хелен Хант и продуцентот и режисер Метју Карнахан. Иако претходно двојката неколкупати ја прекинуваше врската и ...
сите 16 | | | веќе видена

Младата поп-пејачка Елена Миленковска има ново момче. Вљубена е во Грк, кого го запознала на одмор во Грција, од каде се врати неодамна. Таа за новото момче ...
сите 9 | | | веќе видена

Би се рекло дека Хрватска наеднаш се премести на друга географска локација, на која секојдневно се менуваат временските прилики и неприлики, и каде се појавува ...
сите 2 | | | веќе видена

next