Вечерва околу 20 часот на бул. Гоце Делчев во Скопје се случи тешка сообраќајна незгода во која Рено Меган со скопски регистарски таблички на пешачкиот премин ...
сите 19 | | | веќе видена

Кинески урбан артист кој живее во Јужна Африка, а е познат како DAleast , шест месеци во годината патува низ светот и низ улиците во градовите каде што ...
| | веќе видена

ОВЕН Со трпение и стабилност спротивставете се на денешните предизвици. Љубов: Партнерот можеби е загрижен поради вашите обврски и нивното влијание врз вас, па ...
сите 13 | | | веќе видена

ОВЕН Со леснотија ќе дојдете до израз и ќе може да ја искажете својата иновативна страна. Љубов: Обрнете внимание на она што ви го зборува вашиот партнер, ...
сите 4 | | | веќе видена

Ако им се верува на американските медиуми, Џоли и Пит конечно се венчале. Шпекулациите за тајната церемонија беа поттикнати од златните прстени – Анџелина го ...
сите 5 | | | веќе видена

ОВЕН Конторлирајте ги сопствените страсти за да немаат преголемо влијание врз вашите ангажмани. Љубов: Можеби во односот со партнерот се уште владее немир, но ...
сите 5 | | | веќе видена

next