Пациент во критична состојба пред неколку дена е префрлен од Охридскиот центар за кардиоваскуларни заборувања на Клиниката за кардиологија во Скопје, затоа што ...
сите 6 | | | веќе видена

Ракометниот натпревар се играше за помош на Сара од Охрид и Зоран од Ложани. Екипата на Стружанка направи изненадување на натпреварот од десеттото коло во ...
сите 10 | | | веќе видена

next