Оф Нет

Непресушниот извор на таленти кој го остави Арсен Венгер, даде уште еден нов бисер кој во скоро време би можел да биде права ѕвезда. Има само 18 години а веќе ...
сите 14 | | | веќе видена

Фудбалерите на Арсенал со 5:1 го елиминираа Сандерленд во Лига Купот, а најатрактивната игра еден на еден ја имаше Николас Пепе, кој го понижи противникот.
сите 9 | | | веќе видена

next