Нова ТВ

Пишува Александар Петров, архитект И после толку изгубени години во деградирање на градот и покрај промена на злото, бранот на уништување и понатаму ...
сите 4 | | | веќе видена

Договорите со Грција и со Бугарија се голем напредок, но очекуваме такви чекори и со другите реформи, особено во судството, изјави евроамбасадорот Самуел ...
сите 11 | | | веќе видена

Полицијата вечерва втор пат се обиде да го пронајде поранешниот премиер Никола Груевски во негоиот дом за да го спроведе во затворот во Шутка за издржување на ...
сите 340 | | | веќе видена

next