Музика 24

На официјалниот инстаграм профил на Здравко Чолиќ неодамна беше објавен видео тизер со кадри од снимањето на новиот видео спот. Спотот кој е во едноставна, ...
сите 7 | | | веќе видена

Бојан Јовановски познат како Боки 13, неодамна ја купил “Томато продукција”, дознава музичкиот портал Музика24. Веќе на големо се зборува за ова, но и дека ...
| | веќе видена

Светски познатиот бренд за брза храна “Мекдоналдс” искористи песна од каталогот на македонската издавачка куќа и компанија за лиценцирање на музика “Филтер ...
сите 3 | | | веќе видена

next