Музика 24

Овој четврток, на 17-ти мај во 20 часот, Македонската филхармонија ќе го одржи симфонискиот концерт “Нинг Фенг се враќа”, на кој како што кажува насловот, ќе ...
сите 11 | | | веќе видена

next