Порнографијата се има драстично сменето во изминативе 50 години. Сè и сешто дојде и помина како тренд, но порнографијата како таква никогаш не стана помалку ...
сите 3 | | | веќе видена

По повод 70 години опстојување на македонскиот пазар, компанијата Макпетрол, покрај бројните награди за своите корисници, годинава ја заокружи и со доделување ...
сите 5 | | | веќе видена

Најдобар начин да имате подобри и побрзи перформанси на вашиот стар iPhone е со… нова батерија. iPhone корисниците откриле дека менувањето на старите батерии ...
сите 26 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје соопшти дека дежурен јавен обвинител заедно со увидна екипа на Министерството за внатрешни работи врши увид на местото ...
сите 101 | | | веќе видена

Пејачката Дара Бубамара конечно е исполнета во љубовта и задоволна со својот емотивен статус. Таа ужива со своето момче, кошаркарот Душко Буниќ и не крие дека ...
сите 9 | | | веќе видена

По веста која ја потресе јавноста за двајцата близнаци Тео и Тони, едни од првите кои се јавија за помош се Панчо и Андреј од дуото ДНК. И Панчо и Андреј се ...
сите 15 | | | веќе видена

Морска желка е спасена откако американската Крајбрежна стража ја пронајде како плови заплеткана меѓу врзани пакети кокаин. Посадата на чамецот на Крајбрежната ...
сите 23 | | | веќе видена

next