Мотори

Сузуки Рејсинг тимот објави ново видео во кое го прикажува развојот на нивниот МотоГП мотор во текот на 2013 година. Иако тимот официјално ќе се врати во ...
| | веќе видена

Мото клубот Мото Велес на 10-ти ноември ќе организира ендуро трка во Велес. Трката ќе има хепенинг карактер, со две делници кои ќе бидат различни и одделни ...
сите 2 | | | веќе видена

next