Мотика

Ново огромно продолжение, со една цел да ве насмееме и да ви го разубавиме денот.
| | веќе видена

Јапонците се познати по нивните откачени ТВ шоуа, но ова ги надминува сите граници. Дефинитивно после ова треба да добијат трајна забрана за организација на олимписки игри и други интернационални атлетски натпреварувања.
| | веќе видена

Методов се користи во руралните делови на во Мозамбик, а работи со 100% гаранција. После една ваква терапија нема шанси да се сетите дека некогаш ве болела глава. Контра ефект е што наредните неколку дена можеби нема да си го знаете името, но ќе ви помине :)
| | веќе видена

Според сите истражувања, мажите најмногу се смеат на киксови на девојки и тоа колку девојките се позгодни и посекси, толку видеото е посмешно. Ако сеуште не се насмеавте денес, задолжително кликајте!
| | веќе видена

Смешна колекција мажи фатени на дело како зјапаат во женски гради или задници :). Сите зјапаат, само поувежбаните ретко кој ги забележува :)
| | веќе видена

Откако се појавија голи фотографии од принцот Хари, сите медиуми во Велика Британија беа полни со критики. Но, интернет заедницата не мисли така. Повеќе од 10.000 луѓе на социјалните мрежи кои скандалот не го сватија толку сериозно, со свои фотографии застанаа во одбрана на принцот. Еве дел од фотографиите.
сите 6 | | | веќе видена

Откако ќе го видите одвнатре ќе ви стане јасно. Ви го претставуваме подводниот ресторан во склоп на „Hilton Maldives Resort & Spa“, кој се наоѓа на Малдивите. Ресторанот е 5 метри под вода и има капацитет од 14 гости.
| | веќе видена

next