Мотика

Два камиони поврзани со сајла брзаат кон двата тунели. Девојката треба да помине од едниот на другиот камион пред тие да влезат во тунелите. Ова опасно видео е снимено за да се покаже прецизноста и контролата на новите Волво камиони.
| | веќе видена

Со кликање на копчето "Like" над секоја фотографија, гласајте за фотографиите кои најмногу ве насмеаја за да ја избереме најсмешната македонска ситуација за оваа недела. Фотографијата со најмногу "лајкови" ќе влезе во изборот за Најсмешна македонска ситуација за 2012 година. Фотографијата на Роберто Андреевски освои најмногу лајкови во минатото издание. Може да ја видите Испратил: Тони Лозановски Испратил: Видан - Титаник не потона, во Македонија е! Испратил: LuCIANO Испратил: Ангела - Кичево 2014 Испратил: Тантур Испратил: Тантур Испратил: Тантур Испратил: Тантур
| | веќе видена

Горилата Кешо, кој сега има 13 години, бил разделен од својот брат Алф цели 3 години, откако го однеле од родниот Даблин во Лондон за да учествува во програма за размножување. Сега повторно се сретнаа, после 3 години и не само што не се заборавиле туку и се поздравија братски. Позитив на денот!
сите 3 | | | веќе видена

Познатиот ТВ водител и комичар ја гледал олимпијадата и многу му се допаднале финтите со забавените снимки кои ги прават моменти за паметење, па така и тој набавил таква опрема.
| | веќе видена

next