Мотика

Песната се вика Масажа, пејачката е некоја српска турбо фолкерка, а масажерот е донесен директно од Кенија и не барал пари за снимањето туку само добро да го најадат :)
| | веќе видена

Брачниот пар Ерика и Мет Хоган барале недвижности во Коста Рика. Нашле една парцела и ја купиле. Но, наместо да ги пресечат дрвјата и да направат куќи од бетон и тули, тие направиле проект кој го нарекле „Град на дрвја“. Резултатот е фантастичен. Живеалиште кое ќе ви го одземе здивот. Задолжително погледнете!
| | веќе видена

Луди нешта се случуваат кога ќе се спојат овие две работи :) Огромна летна колекција.
| | веќе видена

Продожуваме да ве известуваме за најновите модни текови во светот. Темата денеска е нановата кинеска овлека за пазарување во супермаркет :)
| | веќе видена

Песна направена од реплики на легендарниот американски актер и комичар Бил Мареј.
| | веќе видена

Избор смешни, чудни и необични моменти од Мексико кои ќе ви ги развеселат следниве две минути.
| | веќе видена

После подолга пауза, повторно жешка Мотика-еротика. Пред Вас е огромна колекција девојки кои прават современи автопортрети :)
сите 2 | | | веќе видена

Американската сликарка Карен Еланд наместо боја користи пиво. Во првата фаза од своето творештво таа црташе со кафе, потоа некое време црташе со чај и ликер и на крај помина на пиво. Според Карен пивото е слично на акварел. Керен сега има многу нарачки, претежно за да нацрта еткети на пиво и слики за во ресторани.
| | веќе видена

Ве предупредуваме за хард-кор содржина! За среќа возачот на моторот има 9 животи и не само што остана неповреден после оваа сообраќајка, туку и успеа да се тргне од автопатот на време, Она што не е снимено на видеото е случката после неколку минути кога наишол забрзан камион и моторот го направил сол.
| | веќе видена

Уживајте во настапот на братот и сестрата Вова (24) и Олга Галиченко (21). Коментарот е на Пен Жилет, американски илузионист, комичар, музичар и што уште не, кој и самиот се занимавал со жонглирање.
| | веќе видена

next