Мотика

Војничките кучиња се дресирани да се жртвуваат за своите господари. Во продолжение колекција фотографии кои ја покажуваат пожртвуваноста на кучињата, како и пријателството и поврзаноста со војниците.
| | веќе видена

Мало девојче одлично го изимитира звукот на камионот. ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПОГЛЕДНЕТЕ!
| | веќе видена

Во џунглата во која секојдневно се јадеме меѓу себе, убаво е да се види и по некој ваков хуман гест, кој ќе не потсети на вредностите што често се забораваат.
| | веќе видена

Кристина Грими е позната по своите верзии од познатите светски хитови и неретко нејзините се послушани од оригиналите. Девојката на YouTube ја следат 1,6 милиони луѓе, а нејзините видеа се гледани повеќе од 314 милиони пати.
| | веќе видена

Со кликање на копчето "Like" над секоја фотографија, гласајте за фотографиите кои најмногу ве насмеаја за да ја избереме најсмешната македонска ситуација за оваа недела. Фотографијата со најмногу "лајкови" ќе влезе во изборот за Најсмешна македонска ситуација за 2012 година. Фотографијата на Сања Стојкович освои најмногу лајкови во минатото издание. Може да ја видите Испратил: Blerim Испратил: Филип Цветкоски - мачка продавач 80-ти левел Испратил: No Name Испратил: p!nk! Испратил: p!nk! - Си возев точак!! Испратил: Дете Испратил: Велес Испратил: Велес Испратил: Велес Испратил: Велес
| | веќе видена

Најлудата „Пена забава“ на најголемото, најзабавното и најводеното место за забава во источна Македонија. Кога ќе си замине сонцето ќе настапат најдобрите диџеи во Македонија кои ќе направат да бидете влажни и диви!!! Не би сакале да пропушти забава од ваков вид. Подгответе се да бидете дел од најмасовната забава со најлудите диџеи во микс! Очекувајте вие и вашите пријатели дека целите ќе бидете во пена... За жените бикини, а за мажите бермуди. ЗАДОЛЖИТЕЛНО! Настапуваат: NIKIFOR ICKO LEPHONQ BABURA BOBI IVAN G ALEXANDER NK CIPI COBE ..и уште многу други Влезници во претпродажба: Mк тикетс, Билетарата на Аква парк 100ден, а на врата 150ден ПОДГОТВЕТЕ СЕ ДА ИЗБЕГАТЕ ОД РЕАЛНОСТА 27.08.2012 Старт: 21:00часот тел: +389 77 820073 AQUA PARK Makedonija!!! Повеќе инфо на
| | веќе видена

Брет Коен е обичен 21 годишен дечко од Њујорк, кој со својата генијална идеја успеа да зафркне илјадници њујорчани. Тој најми телохранители и неколку фотографи, се облече како славна личност и почна да се шета на Тајм Сквер. Повеќе од 300 луѓе се сликаа со него, тврдеа дека гледале некој негов филм, други пак дека слушале негова музика, а девојките дури почнаа и да лудуваат по него.
| | веќе видена

Рекламата ќе се емитува само во Јапонија, а наместо секси девојка како што е пракса во рекламите за автомобили, главната улога во оваа ја игра транссексуалец од Израел.
| | веќе видена

next