Фудбалерот на Барселона, Неимар, го прифатил петгодишниот договор вреден 150. милиони евра, нето, односно 30.000.000 евра по сезона, кога ќе се одбијат ...
сите 48 | | | веќе видена

Стара заедничка фотографија на Кид Рок, Крис Рок и Двејн Џонсон „Д’ Рок“ (Карпата) станала хит на Твитер, откако некој претходно на Редит го пронашол овој ...
сите 3 | | | веќе видена

Од 4 септември ќе почне со емитување новата телевизиска серија „На терапија“, првата македонска ТВ-продукција снимена според странска лиценца. „Првпат во ...
сите 13 | | | веќе видена

next