Наташа Беквалац стигна во Првиот основен суд во Белград, акде има закажано сослушување пред обвинител! Беквалац, како ии нејзиниот сопруг Лука , без зборови ...
сите 35 | | | веќе видена

Луди девојки ја оставија колата без возач, погледнете што се случи. На совцијалните мрежи се појави популарно видео на кое се гледаат две уфилмани девојки како ...
сите 3 | | | веќе видена

Нападот на мигрант кој брутално претепа пензионер и му го одзеде паричникот ги запали социјалните мрежи. На видеото кое кружи на социјалните мрежи, а кое беше ...
сите 13 | | | веќе видена

Инспекторите кои се занимаваат со нападот со комбе во канадскиот град Торонто, каде вчера биле убиени 10 луѓе, го разгледуваат тероризмот како веројатен мотив ...
сите 32 | | | веќе видена

Светот е сеуште во шок и неверување за смртта на младиот шведски диџеј. Прерано починатиот Авичи остави болка кај целата светска јавност, а неговите хитови ќе ...
сите 52 | | | веќе видена

Двокатниот автобус со кој се превезувале вработени, супервизори и други лица на прославата на Актор по повод отварањето на делницата Демир Капија-Смоквица бил ...
сите 82 | | | веќе видена

Човекот е на врвот на синџирот на исхрана на земјата, а тоа е така заради супер-интелегентниот мозок. Но една голема риба му даде на знаење на еден нуркач дека ...
сите 2 | | | веќе видена

Министерството за транспорт и врски денеска преку соопштение категорично се оградува од секаква активност и вклученост поврзана со информациите дека вчера за ...
сите 34 | | | веќе видена

Многу голем прав се крена откако еден од 47 неофицијално посвоени синови на легендарната Есма Реџепова-Теодосиевска, според пишувањата на некои портали бил ...
сите 2 | | | веќе видена

Од Министерството за транспорт излегоа со соопштение за јавноста преку коре се оградуваат од секаква активност поврзана со информациите за организирање забава ...
сите 89 | | | веќе видена

Во рамките на Конференцијата на претседатели на парламенти на Европската Унија, претседателот на Собранието,Талат Џафери, се сретна со грчкиот колега, Николаос ...
сите 8 | | | веќе видена

На покана на Хариман Институтот, министерот Едмонд Адеми одржа предавање на Универзитетот Колумбија во Њујорк на тема „Западен Балкан, Македонија и ...
сите 26 | | | веќе видена

next