Кога Бренти Харинсон спасила повредена верверица, не се ни надевала дека истата ќе се врати 8 години подоцна. Кога Бренти Харинсон спасила повредена ...
сите 4 | | | веќе видена

Тетовирањето стана вистински хит, па сѐ повеќе луѓе се одлучуваат на украсување на телото.Скоро и не постои дел од човечкото тело кој не може да се истетовира, ...
сите 12 | | | веќе видена

Овој напиток е толку моќен што мое да ја промени циркулацијата на крвта, да го зајакне имунитетот како никогаш досега, го чисти црниот дроб и може да го намали ...
сите 28 | | | веќе видена

Минусни температури се регистрирани изутринава во цела Македонија. Најстудено - 12 е во Берово и во Маврово со - 11. Во Скопје се измерени минус девет степени, ...
сите 315 | | | веќе видена

70-тите одамна поминаа, но шарените столчиња по автобусите се уште ги има, но шала на страна, но сигурно ве интересира зошто со таков материјал се направени ...
сите 67 | | | веќе видена

Ненад Шипка, директор на форензичкиот тим од Нови Сад кој го најми семејството на убиената пејачка, Крисмановиќ конечно го разреши најмистериозното убиство ...
сите 4 | | | веќе видена

Ако немате време или ве мрзи да правите било какви раствори со кои ќе ги заштитите стаклата од мрзнење, а притоа не го сакате гребењето на праз од ...
сите 2 | | | веќе видена

next