МакМода

Оваа седмица и планетата Венера и планетата Меркур го напуштаат знакот Овен и влегуваат во знакот Бик. Биковите ќе имаат најмногу среќа од сите хороскопски ...
сите 60 | | | веќе видена

Се подготвувате за матурската прослава? Го одбравте идеалниот изглед, тоалета или здолниште? Закажувате термини за шминка и фризура? Се прашувате кои хулахопки ...
сите 2 | | | веќе видена

next