МакМода

Пржени лешници и тиква, постои ли подобра есенска комбинација? Овој ароматичен ролат ќе го развесели вашето непце. Доколку не сте љубител на лешници, рецептот ...
сите 46 | | | веќе видена

За 20-годишнината на машкото списание Ричардсон Магазин, пред објективот на познатиот фотограф Стивен Клејн, за насловната страница и едиторијалот позираше Ким ...
сите 17 | | | веќе видена

Шпанската модна марка Mango има цела „војска“ на обожаватели ширум светот кои јавно ни покажуваат како ги комбинираат модните парчиња од Манго, користејќи го ...
сите 7 | | | веќе видена

52-годишната манекенка Синди Крафорт објави фотографија на својот Инстаграм профил на која позира, после тренинг, без грамче шминка. Фотографијата за кратко ...
сите 7 | | | веќе видена

Полиците на популарните модни марки веќе се полни со гардероба, обувки и модни додатоци со најпопуларниот за сезоната – змијски принт. страдивариус Моделите се ...
сите 10 | | | веќе видена

next