Македонија Денес

Најдоброто нешто што можете да го направите во овие случаи е да игнорирате. Во спротивно, крајот на попустите ќе го дочекате со празен паричник, непотребни ...
сите 5 | | | веќе видена

Се сеќавате на мајката на малиот Кевин од популарната комедија “Сам дома”? Филмот настана во деведесетите, а и денес е еден од најтоплите семејни приказни без ...
сите 14 | | | веќе видена

Сите работи на листата одлично се комбинираат една со друга, а покрај тоа можете да набавите уште неколку блузи и тоа е се. Ако некогаш сте помислиле дека ...
сите 6 | | | веќе видена

Но оваа лига има посебен шмек. Девојките го привлекуваат вниманието освен со својата борбеност, и со својот бомбастичен и секси изглед. Погледнате за што ...
сите 2 | | | веќе видена

Кое волшебно стапче го одбравте? Волшебно стапче 1 – Хармонични и мирни Вие исклучително многу ги цените мирот, спокојот и стабилноста, и се обидувате да ги ...
сите 15 | | | веќе видена

Било да се одлучите за фустан или само детаљ на џемпер, ќе бидете шик. За вас издвоивме инспиративни комбинации кои ќе ве охрабрат и вие да се одлучите за овој ...
сите 7 | | | веќе видена

next