Македонија Денес

Немојте да ги фрлате затоа што од нив може да направите нешто навистина одлично: перници поради ќе ви завидуваат сите гости.
сите 2 | | | веќе видена

На социјалните мрежи деновиве се појави приказна на анонимен маж, кој признал дека неговата сопруга поради разните службени патувања, го заклучувала неговиот ...
сите 4 | | | веќе видена

Овој 65 годишен носел пластично шише на главата и сите на почетокот мислеле дека со него нешто е во ред, а тогаш ја погледнале неговата рака и ја сфатиле ...
сите 5 | | | веќе видена

АКО НЕКОГАШ КРАДЕЦ ИЛИ НЕКОЈ ДРУГ ВЕ ПРИСЛИ ДА ПОДИГНЕТЕ ПАРИ НА БАНКОМАТ Внесете го вашиот пин обратно Така ако вашиот пин е 1254, вие внесете 4521. ...
сите 8 | | | веќе видена

Сигурно повеќе пати, додека вашата мајка ви зборувала дека не смеете да го правите тоа бидејќи ќе добиете воспаление на мозокот или белите дробови (дури и кога ...
сите 4 | | | веќе видена

Ниту индустријата на поп музиката не е исклучена од бројните теории на заговор, а некои од нив вклучуваат верување дека песната “Let it Go”од анимираниот филм ...
сите 4 | | | веќе видена

Сауло Сармиенто пред публиката и жирито излегол во панталони и сако, притоа не носејќи ништо под него. Меѓутоа неговите стомачни мускули и згодното тело беа ...
сите 2 | | | веќе видена

Самата информација дека Беки носи тројка бил голем шок за неа, а откако дошол и резултатот и ДНК тестот и потврдил дека станува збор за идентични бебиња, на ...
сите 3 | | | веќе видена

Сепак, многумина имаат и дополнителна причина поради која секојдневно ја посетуваат оваа „установа“ . Тоа се најчесто убави, сексапилни вработени девојки кои ...
сите 3 | | | веќе видена

Таа решила секој ден да го дои по два часа Бред, а се надева дека тоа ќе предизвика производство на млеко. „Кога прочитав дека доењето може да создаде цврста ...
сите 5 | | | веќе видена

Синтија која по потекло е од Аргентина, се занимава со танц, модел е и актерка, но снима и туторијали за вежби со кои открива како и е толку затегнато телото. ...
| | веќе видена

Никогаш не дозволувајте да помине ниту еден ден без да научите нешто ново. Тоа може да го направите во најразлични форми: читајќи книги, гледајќи видеа, ...
сите 3 | | | веќе видена

Големиот хит на кралот на попот Мајкл Џексон, They don’t care about us од почетокот беше контроверзен поради своја „расистичка“ природа, но набрзо стана една ...
сите 3 | | | веќе видена

Девојките биле облечени во тесни фармерки и со сексапилното танцување предизвикаа вистинска атракција кај минувачите. Авторот на оваа снимка напишал дека се ...
сите 3 | | | веќе видена

Тоа можеби и не би било чудно, дури и ако има само 7 години, но секако е исклучително што без било каква мака ја решава рубиковата коцка со превез преку очите.
сите 2 | | | веќе видена

Пауза! Ставете се на страна, сместете се удобно и кликнете го „плеј“ копечето. Гарантираме смеење до солзи. Некои снимки се сурови, но во исто време и ...
сите 2 | | | веќе видена

Оваа реклама е дела од кампањата која ја направила ПЕТА – организација за заштита на животните. Сакале да го свртат вниманието на купувачите на луксузните ...
сите 2 | | | веќе видена

И наместо да се нервирате бидејќи не можат да се натераат да ви кажат “те сакам“ можеби подобро би било да научите да ги прочитате знаците со кои тоа ви го ...
сите 40 | | | веќе видена

next