Откако еден корисник на „Редит“ објави фотографија на таа социјална мрежа каде тој наздравуваше со своите пријатели со шишиња алкохол среде пустината, бројни ...
сите 9 | | | веќе видена

ОВЕН Набрзина донесувате одлука што не ви го нуди вистинското решение. И покрај тоа што знаете дека работите не одат како што сакате, вие сте задоволни од ...
сите 115 | | | веќе видена

8 месечниот Александар К. е роден во Томск, Русија без очни јаболчници поради синдром на антофталмија SOX2. Тоа е многу ретко заболување, во светот досега има ...
сите 2 | | | веќе видена

Понеделник Понеделник е прв ден во неделата и се смета за најсреќен. Се вели дека детето кое ќе се роди во понеделник ќе има долг и успешен живот. Со овој ден ...
сите 3 | | | веќе видена

ОВЕН Среда е важен ден за Овен и целосно зависи од нив како точно ќе се одвива. Ако ја покажете својата инхерентна агресија денес, може да се соочите со ...
сите 3 | | | веќе видена

Дали постои вистинска причина зошто некое лице избира „да забоде нож“ од туѓа личност и грб, или е едноставно полесна опција за некои луѓе? Кога доживувате ...
сите 98 | | | веќе видена

ОВЕН Во вторник, вашите предлози и планираните случаи ќе бидат неуспешни и незадоволителни. Не е добар ден за Овен и многумина од вас ќе бидат сами поради ...
сите 13 | | | веќе видена

После подобрувањето на здравствената ситуација на овој 93 годишен старец, кој што беше заразен со кopoна виpycот во Италија, болницата го замоли да ја плати ...
сите 2 | | | веќе видена

Некој ќе ја сфати твојата вредност, и ќе те чува љубоморно. Нема на никого да те пофали, за никој да не те посака. Ќе те проверува, ќе те кочи, ќе ти ја краде ...
сите 2 | | | веќе видена

Денот на вљубените е важен ден за припадниците на сите хороскопски знаци кои се во врска или брак и истовремено им даваат големо значење на празниците. Но, ...
сите 7 | | | веќе видена

Романтични пораки за Валентајн: – Ме правиш среќен ко сдсм што го прави среќен народот – Би мај ваксајн – Тебе не ти фали документ за да влезеш во моето срце – ...
сите 2 | | | веќе видена

next