Мнозинството жени добиваат повеќе оргазми, додека мастурбираат, отколку за време на исполнет сексуален однос со партнер, покажа новото истражување на д-р ...
сите 8 | | | веќе видена

Не постои поголема жртва на светот од онаа што мајката ја прави за нас. Всушност, таа е најдобрата жена во нашиот живот. Една мајка станала sвезда на ...
сите 6 | | | веќе видена

На девојка не смееш да и дадеш друга девојка како “причина за да се бори за тебе”. Многу девојки се уморни од тоа…Преуморни. Затоа брзо ќе се и отидат. Права ...
сите 2 | | | веќе видена

Во време кога бројот на заразени расте, а веќе е регистриран и првиот смртен случај, вo Топанско Поле во Скопје вчера се правела свадба, сооппшти порталот ...
сите 2 | | | веќе видена

„Драги роднини и пријатели сакам да ве информирам дека предмалку ги добив резултатите и дека сум позитивен на корона вирусот COVID-19. Сега за сега сум добар, ...
сите 20 | | | веќе видена

Во 20-тите и 30-тите години, речиси сите трчаме низ животот сакајќи да зграбиме што повеќе време за работа, пари или статус, неретко заборавајќи на сите оние ...
сите 3 | | | веќе видена

Кога станува збор за секс, мажот мисли со помалата глава, што автоматски ја претвора во доминантна ерогена зона. Но, секој крие и други чувствителни точки на ...
сите 2 | | | веќе видена

Бакнеж во чело. Секогаш најубав. Затоа што ниту еден бакнеж на овој свет не кажува повеќе од него. Најмногу почитува, најмногу љуби. Затоа што кажува дека си ...
сите 3 | | | веќе видена

Да си признаеме – општеството ги сака близнаците, и ние исто така. Но повеќето луѓе не ги знаат овие кул факти за близнаците, па ајде да ги научиме! 1. ...
сите 4 | | | веќе видена

Кога пејачот и текстописец Том Флетчер од англиската група McFly дозна дека неговата жена Џовани е бремена, се реши да направи нешто неверојатно. Тој создаде ...
сите 4 | | | веќе видена

Српските медиуми пишуваат дека агентите на Џенифер Лопез веќе подолго време се распрашуваат за луксузниот имот на Лепа Брена во Мајами. Куќата има вредност ...
сите 10 | | | веќе видена

next