Само “мангупите” мислат дека женa е ” газ, цицки и добри нозе”. Жена е женственост, став. Жена е љубов, инспирација, нежност. Мајка, иднина. Жена е многу ...
сите 2 | | | веќе видена

Ќе побегнам за миг Молкум оставајќи ја Едната страна од креветот На врвот од прстите Плашејќи се чекорите во шпиун Да не ми се престорат Брзајќи ќе долетам Ко ...
| | веќе видена

Всушност, како што можеби ви е познато, дамите сакаат да слушаат убави работи. Се разбира, не треба да ги лажете, но треба да се научите да кажувате пријатни ...
сите 5 | | | веќе видена

Финансиското друштво Тиго Фајнанс и продукциската куќа- организатор на едни од најпосетените фестивалски случувања кај нас, Пасворд Продакшн, го најавија ...
сите 20 | | | веќе видена

Усните нејзини се сочни, розови и ве привлекуваат како магнет. Тие сепак не се единственото место достојно за бакнежи. Дамите се големи обожавателки на ...
сите 2 | | | веќе видена

Еве со кои хороскопски знаци не треба да си имате работа, ако сакате врската да биде успешна. Овен – не му одговараат близнаци, риби и девица Овните се секогаш ...
сите 108 | | | веќе видена

ЕГЗИТ, еден од водечките светски музички фестивали во изминатите две децении, ги затвори портите во понеделникот наутро, по уште еден спектакуларен настап на ...
сите 3 | | | веќе видена

next