Покрај градите и задникот, мажите сакаат и преферираат и други делови од женското тело. Рацете и уште некои делови за кои не сте размислувале, ги распалуваат ...
сите 9 | | | веќе видена

“Го почувствував бричот и кога ја видов крвта на рацете на акушерките, ќе умрев. Околу еден месец не можев да влегувам во бањата, бидејќи раната при допир со ...
| | веќе видена

Патувам со автобус на реалција Радишани – Центар со 57. Идам накај работа во 8 часот наутро, сега ученици нема, но затоа пензионерите се шетаат уште рано рано, ...
сите 2 | | | веќе видена

Во 2005 година Дубравка Делева, од Сушево, била на смртна постела, нејзините најблиски го очекувале најлошото, кога на сон и се јавил Св. Георгиј со порака ...
сите 3 | | | веќе видена

Овен Овој месец ќе чувствувате многу страст. Без оглед на тоа дали сте во врска или не, ќе си поминувате како никогаш досега, а сексуалната енергија особено ќе ...
сите 43 | | | веќе видена

Од сите 12 знаци во зодијакот овој знак најмногу се вложува за да создаде сигурна и вистинска врска, полна со љубов во која нема место за прељуба. Станува збор ...
сите 37 | | | веќе видена

Проверете што откриваат ѕвездите за вашите способности зад воланот, кој автомобил ви прилега и дали би го позајмиле на друг. ОВЕН Добар возач, но малку ...
сите 107 | | | веќе видена

Личностите родени во овој хороскопски знак може да бидат шармантни, дипломати, добродушни и исполнети со мир. Но, исто така имаат и проблеми во своите односи. ...
сите 108 | | | веќе видена

Хмм……ќе се вратам едно 15 години наназад и најпрво ќе се потрудам да објаснам дека – нашата врска првите три години беше совршена! и тоа во секаков поглед! ...
сите 5 | | | веќе видена

Маж бизнисмен и испраќа порака на жена си: Драга, верувам дека ќе ме разбереш, сега кога ти имаш 54 години, имам потреби кои ти повеќе не можеш да ги ...
сите 9 | | | веќе видена

„Принцезо ти си најубава“ или „принцезо ти си најснаодлива“ – кој е вистинскиот комплимент? Проблемите со несигурностите околу телото доаѓаат на изненадувачки ...
сите 5 | | | веќе видена

next