„Маратонот е мојата омилена дисциплина баш заради тежината и неизвесноста која ја носи“ – Адријана Поп Арсова Адријана Поп Арсова, членка на Атлетскиот Клуб ...
сите 8 | | | веќе видена

Ако сакате да си направите ефектна фризура, но немате многу време, мора да го погледнете ова видео. Јапонката Nee, која има сопствен канал во YouTube.com, ...
сите 3 | | | веќе видена

Мнозинството жени добиваат повеќе оргазми, додека мастурбираат, отколку за време на исполнет сексуален однос со партнер, покажа новото истражување на д-р ...
сите 3 | | | веќе видена

Се повеќе млади девојки се дијагностицирани со цисти во јајниците. За жал, тоа е сериозен проблем кој не треба да се занемарува и да се потценува. Понекогаш ...
сите 3 | | | веќе видена

Дамите со силен карактер и поголема самодоверба имаат 5 пати поголеми шанси да имаат момче, отколку жените кои се срамежливи и затворени. Личноста на идната ...
| | веќе видена

next