Едно осумгодишно дете, кое ги нашло скриените таблети екстази на својот татко, им ги поделил на своите другари, мислејќи дека тоа се бонбони. Момчето од ...
сите 4 | | | веќе видена

Многу девојки на социјалните мрежи овие денови полудеа видеото кое го објави ова момче на својот Инстаграм профил. Според коментарите девојките се подготвени ...
сите 6 | | | веќе видена

Британскиот весник Економист оценува дека само придвижувањето на идејата „за размена на територии меѓу Косово и Србија“ која, како што наведува, не е лесно ...
сите 109 | | | веќе видена

Пратеничката на ВМРО-ДПМНЕ, Дафина Јовановска - Стојановска во гостувањето во емисијата „Референдум“ на МТВ телевизија вели дека ставот на ВМРО-ДПМНЕ во однос ...
сите 43 | | | веќе видена

Пратеничката на ВМРО-ДПМНЕ, Дафина Јовановска-Стојановска во гостувањето во емисијата „Референдум“ на МТВ телевизија рече дека прашањето за референдумот е ...
сите 43 | | | веќе видена

next