Откако минатата недела се одржа официјалната промоција на големиот шведски седан кој сериозно им се заканува на етаблираните германски конкуренти, Volvo сега ...
сите 3 | | | веќе видена

Lamborghini подготвува нов супер - автомобил со кој ќе се одбележи стогодишнината од раѓањето на основачот на компанијата, Феручио Ламборџини... Во интервју за ...
сите 2 | | | веќе видена

Honda своевремено беше јапонскиот производител со најмногу спортски модели во понудата, но денес имаат само еден модел, Civic Type R. Сето тоа треба набрзо да ...
сите 3 | | | веќе видена

Според најновите информации, во наредниот период DS ќе продолжи со ширење на својата понуда, а еден од најзначајните новитети би требало да биде SUV моделот ...
сите 14 | | | веќе видена

McLaren го отстрани покривот на моделот 675LT со цел да создаде нова Spider верзија чија продажба ќе стартува следното лето... Кај моделот 675LT Spider, ...
сите 4 | | | веќе видена

next