Во понудата ќе се најде само купе... Mercedes, третата генерација на CLS моделот ќе ја претстави во 2018 година, на автомобилскиот саем во Женева, а во ...
сите 25 | | | веќе видена

Британската марка ќе се пренасочи на подобра алтернатива... Можеме да понудиме луксузна ткаенина, која е многу подобра алтернатива од животинската кожа, велат ...
сите 7 | | | веќе видена

Возилото со високи перформанси сепак нема да смее да се вози надвор од главните сообраќајници... Откако во 2011 година на саемот за автомобили во Женева беше ...
сите 19 | | | веќе видена

next