Кајгана

Славниот актер Метју Меконахи е Боби Бандито, борец против коронавирусот во новото забавно видео што го објави на социјалните мрежи. Во видеото, освен Боби ...
сите 4 | | | веќе видена

Државниот санитарен и здравствен инспекторат во периодот од 16 март до 19 април извршил 639 вонредни инспекциски надзори во јавни и приватни здравствени ...
сите 78 | | | веќе видена

Холандскиот напаѓач Робин ван Перси тврди дека Арсенал не му понудил нов договор во 2012 година кога го напушти клубот и замина во Манчестер Јунајтед, поради ...
сите 45 | | | веќе видена

Лицето С.Б, кое вчера во 14:30 беше приведено на улицата „Антон Панов” во Скопје било надвор од својот дом, заедно со домашен миленик, спротивно на владината ...
сите 58 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната онлајн конференција истакна дека уште не сме влезени во периодот кога пикот на најмногу заразени пациенти со ...
сите 373 | | | веќе видена

next