Јувентус

Паоло Мацолени ќе биде главен судија на утрешниот натпревар помеѓу Болоња и Јувентус кој се игра од 20.45 на Ренато Дал’Ара. Ова е втор натпревар за Мацолени ...
| | веќе видена

next