Јувентус

Ромуло, Касерес, Барѕаљи, Пирло и Мароне поради повреда го пропуштаат гостувањето во Бергамо каде Јувентус утре го игра натпреварот против Аталанта со почеток ...
сите 82 | | | веќе видена

Најдобриот италијански судија и еден од најдобрите судии во светот Никола Рицоли ќе ја дели правдата на натпреварот помеѓу Милан и Јувентус кој се игра во ...
сите 52 | | | веќе видена

next