ИнПрес

Охрид, 18. јануари 2019 (ИНПРЕС) – Во чест на празникот Богојавление – Водици, од ЈП „Билјанини Извори“ информираат дека јавниот градски паркинг со кој ...
сите 112 | | | веќе видена

Минхен 17. јануари 2019 (ИНПРЕС) – Шведските судии Мирза Куртагиќ и Матијас Ветервик ќе ја делат правдата на денешниот натпревар меѓу Македонија и Исланд кој ...
сите 14 | | | веќе видена

Брисел, 17. јануари 2019 (ИНПРЕС) – Македонската одбојкарска репрезентација на жрепката во Брисел ги дозна противниците на Европското првенство кое ќе се одржи ...
сите 14 | | | веќе видена

Лондон, 17. јануари 2019 (ИНПРЕС) – Аргентинецт Гонзало Игуаин ќе се пресели во Челси и како позајмен играч ќе настапува за тимот од „Стенфорд Бриџ“ до крајот ...
сите 110 | | | веќе видена

Охрид, 17. јануари 2019 (ИНПРЕС) – Утре ќе се одржи извлекувањето на наградите во рамките на наградната игра „Бела зима“, која салоните за мебел „Гир Риг“, ...
сите 14 | | | веќе видена

next