ИнПрес

Охрид, 15. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Во рамките на предвидените активности за работа, надлежните служби за одржување на канализационата и атмосферска мрежа при ...
сите 25 | | | веќе видена

Белград, 15. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Поранешниот македонски премиер Никола Груевски со лажен пасош ноќта ја преминал македонско-албанската граница и илегално ...
сите 207 | | | веќе видена

Охрид, 15. ноември 2018 (ИНПРЕС) – По суператрактивните летни проекти – „Витаминка SUMMER TAXI“ и „Hell летната патрола“, охридските „Тамаро“ маркети ја ...
сите 3 | | | веќе видена

Охрид, 14. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Младите се оставени без перспектива и чекаат извинување од СДСМ и градоначалникот Јован Стојаноски. Зарем заборавивте дека ...
сите 17 | | | веќе видена

Охрид, 14. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Се унифицираат регистрираните охридски туристички водичи и придружници, а типизираниот Инфо центар поставен во строгиот ...
сите 13 | | | веќе видена

Охрид, 14. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Ја разбираме Вашата желба (или наредба) да го одвлекувате вниманието на јавноста од разурнувачките процеси кои се во тек во ...
сите 17 | | | веќе видена

Хјустон, 14. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Голден стејт Вориорс славеа над Атланта Хоукс, Деневер против Хјустон ја продолжија негативната серија, а Кливленд ...
сите 82 | | | веќе видена

Охрид, 14. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Создавањето услови за спортување и правилен физички развој на младите треба да бидат врвен приоритет за секоја власт, кои се ...
сите 17 | | | веќе видена

next