Саша Поповиќ синоќа најави големи промени во шоуто „Ѕвездите на Гранд“ и истакна дека сите финалисти ќе добијат големи награди. „Ова ќе биде тешко, затоа што ...
сите 3 | | | веќе видена

Цветко Стрезовски, таткото од Брвеница на 22-годишниот Иле Стрезовски, кому му беше извршена трансплантација на срце, се заблагодари на семејството на ...
сите 180 | | | веќе видена

Синот на актерката Весна Бејби, се пофали дека нејзиниот син Кирил стана полнолетен. Таа објави фотографија и напиша дека не ѝ е лесно што не е тука за заедно ...
сите 4 | | | веќе видена

Пејачот Даниел Кајмакоски преку социјалните мрежи побара разбирање од медиумите и се заблагодари за грижата и поддршката. Тој во петокот бил примен во ...
сите 29 | | | веќе видена

Пратениците болни од Ковид-19 да се вратат во изолација веднаш, ВМРО-ДПМНЕ ќе поднесе кривична пријава, порача опозициската партија и предупреди дека гласањето ...
сите 570 | | | веќе видена

„Пратениците болни од Ковид-19 веднаш да се вратат во изолација, зошто ќе поднесеме кривична пријава, за нив и за сите кои го дозволиле нивниот влез и гласање, ...
сите 570 | | | веќе видена

Зоран Заев го загрозува јавното здравје и тера пратеници болни од КОВИД во изолација, во скафандери да одат во Собрание, обвини ВМРО-ДПМНЕ. „ Зоран Заев е ...
сите 570 | | | веќе видена

Белорускиот претседател Александар Лукашенко изјави дека го спречил обидот за државен удар и обидот за атентат врз него и неговото семејство, кои ги планирале ...
сите 162 | | | веќе видена

Денеска пратениците од парламентарното мнозинство кои се позитивни на коронавирус, со сета заштитна опрема и според протоколите на Комисијата за заразни ...
сите 570 | | | веќе видена

next