До сега TED апликација беше достапна само за iPad. Новата iPhone верзија е добредојдена за сите кои сакат да се закачат и да ги следат новите инспиративни ...
сите 2 | | | веќе видена

Според The Daily , Microsoft планира да издаде iOS верзија на најпопуларниот Office пакет во текот на 2012. Тоа значи дека Word, Excel, PowePoint, па можно е ...
| | веќе видена

next