Apple конечно го претстави iOS 6, идната верзија од нивниот популарен мобилен оперативен систем кој ќе пристигне заедно со новиот iPhone 5. Откривањето се ...
сите 7 | | | веќе видена

Корисниците на HTC Sensation XL од Европа и Азија добија Android 4.0 надоградба. За да се осигурате дека ви е достаeпен овој десерт вашиот, притиснете на ...
| | веќе видена

next