Идивиди

Поранешен болничар од Германија призна убиството на повеќе од 100 пациенти во првиот ден од судењето во Олденбург. Со тоа, Нилс Хегел (41) е најголем сериски ...
сите 14 | | | веќе видена

Компанијата igloohome го претстави својот паметен катанец со иновативна PIN код технологија која на корисниците им овозможува далечински пристап без потреба од ...
сите 2 | | | веќе видена

Заедно можеме да помогнеме во решавање на проблемите кои го засегаат поширокиот регион на Балканот, рече министерот за одбрана на Грција, Панос Каменос по ...
сите 21 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ денеска до Собранието го поднесе Предлог-законот за амнестија за лица осомничени, обвинети или осудени за собраниските настани од 27 април. Предлага ...
сите 60 | | | веќе видена

next