По завршувањето на првенствената сезона во Шпанија, екипата на Реал Мадрид би можеле да ја напуштат неколкумина фудбалери, за кои се сметаше дека ќе бидат ...
сите 7 | | | веќе видена

Една од водечките европски текстилни компании, италијанскиот Бенетон, денеска на јавно наддавање во Белград ја купи текстилната фабрика од Ниш – Нитекс ...
сите 2 | | | веќе видена

Аранжманите коишто ги нудат туристичките агенции за летување во Охрид се многу поскапи отколку во Грција, велат туристичките агенции За месец јуни евтините ...
сите 2 | | | веќе видена

next