Македонската креативна агенција „Пи“ е номинирана за организирање на најдобар настан и креирање на најдобра комуникациска стратегија од страна на Друштвото за ...
сите 2 | | | веќе видена

До Државната изборна комисија (ДИК) засега се доставени 11 приговори за неправилности на изборите, а рокот за доставување истекува во среда попладне До ...
сите 31 | | | веќе видена

next