Фемина

Хани-Реј е 18-месечно девојче родено со огромен розов белег кој прекрива половина од десната страна на нејзиното тело. Па, за таа да не се срами и да се ...
сите 12 | | | веќе видена

Деветнаесет третоодделенци од училиште во Минанк, Илиноис ги избричиле своите глави за да им дадат поддршка на соучениците кај кои бил откриен тумор на ...
| | веќе видена

next