Велосипедот е фанстастично средство за превоз. Не создава метеж, бргу можете да стасате до посакуваната градска дестинација, практичен е, а притоа позитивно ...
сите 20 | | | веќе видена

Во мноштвото настани што се организираат по повод утрешниот ден, 14.февруари, овој е веројатно најоригиналниот на кој што ќе наидете. Прв Македонски календар ...
сите 14 | | | веќе видена

„Греми наградите“ и БАФТА наградите се одржаа викендов во исто време. Иако на различни настани, Мајли Сајрус и Ирина Шајк имаа мошне слични стајлинзи. Сајрус ...
сите 5 | | | веќе видена

Веќе сезони наназад популарноста на тантелата не се намалува. Така ќе биде и во претстојната пролетна сезона. Ако ги следиме пролетните и ресорт колекциите на ...
сите 7 | | | веќе видена

Лејди Гага апсолутно зад себе има година на пресврт и тоа во позитивен контекст. 2018-та за неа беше година во која таа блесна со полн капацитет. Римејкот на ...
сите 14 | | | веќе видена

next