Како што веќе знаете до сега имаме објавено статија во која ве запознававме со благодатите кои камилицата ги има по однос на човековото здравје, поточно ...
сите 9 | | | веќе видена

  Пејачката Едита Арадиновиќ конечно објави фотографии со својето момче. Неодамна воедно откри и дека не живее во Србија и иако медиумите го претставуваат како ...
сите 5 | | | веќе видена

Кија Коцкар повеќе не дел од жирито на „Пинкови ѕвездички“. Поради здравствени проблеми Кија не присуствуваше на снимњето, па на нејзино место во црвената ...
сите 2 | | | веќе видена

Постојат две работи кои со сигурност ги знаеме за самозадоволувањето: сите го прават но никој не сака да зборува за тоа. Но, постојат голем број на работи во ...
сите 5 | | | веќе видена

Неуромедика е првиот приватен медицински бренд во Македонија кој веќе 26 години работи на полето на современа и напредна здравствена заштита. 26 години ...
| | веќе видена

Прекрасната Суелин Медеирос успеала да го "фрли на колена" славниот Ден Билзеријан, познат и како "кралот на Инстаграм". Суелин, исто како и своето момче, ја ...
сите 4 | | | веќе видена

Доколку веќе не сте знаеле, на Фејсбук постојат групи во кои девојките се жалат на вереничките прстени кои ги добиле од своите партнери кога ги запросиле. Тие ...
сите 4 | | | веќе видена

Ќерката на Анабела Атијас, Луна, која моментално се наоѓа во ријалити шоуто „Задруга2“, заврши во болница. Блогерката е пренесена во КБЦ Земун на преглед, а ...
сите 5 | | | веќе видена

Поп ѕвездата Саша Ковачевиќ отвори ресторан во Нов Белград, а во него вложи повеќе од милион евра. Меѓутоа, бидејќи најголем проблем бил персоналот, односно ...
сите 10 | | | веќе видена

Дара Бубамара е позната по тоа што нема влакна на јазикот, а сега го кажа своето мислење и за реалното шоу „Задруга2“. „Станија ми беше интересна со тоа момче, ...
сите 5 | | | веќе видена

Пејачот Азис стана популарен кога на балканската музичката сцена се појави со транссексуалниот изглед и експлицитните спотови. Се облекуваше како жена, се ...
сите 5 | | | веќе видена

Наместо пет, ќе бидат четири, но сепак ќе одат на турнеја. Легендарната британска поп група „Спајс Грлс“ се обединува за новата турнеја, на која ќе настапува ...
сите 11 | | | веќе видена

Честопати мислиме дека чувањето храна во фрижидер е најдобриот начин да се сочува нејзината свежина и долготрајност. Во повеќето случаи тоа е така, но постојат ...
сите 3 | | | веќе видена

next