Британски "Daily Mail" го спореди новиот руски авион од типот Су-35С со "Eurofighter Typhoon" кој се произведува во Германија, Велика Британија и Италија, како ...
сите 8 | | | веќе видена

Гледачите на турската романтична комедија „Вљубениот ерген“ имаат да погледнат уште многу авантури и премрежја од вљубените Омер и Дефне. Секоја следна епизода ...
сите 13 | | | веќе видена

На една од многуте регионални музички фан страници на Фејсбук, се појави уште една досега невидена снимка од нашата музичка легенда Тоше Проески.   Видеото на ...
сите 4 | | | веќе видена

Поп дивата Јелена Карлеуша на својте фанови им приреди уште еден спектакуларен настап, овој пат во Виена во “Арена 23“, публиката полудела кога ЈК се појавила ...
сите 4 | | | веќе видена

Денес на ресенското поетско небо блесна нова звезда, денес беше најубавиот ден исполнет со многу поезија и љубов, наречен ден за промоција. Денес неизмерно сме ...
сите 9 | | | веќе видена

Во вчерашната емисија на “Пинкови ѕвезди“ големо внимание привлече феноменалната Бериша (16) која со сјајниот настап ги воодушеви сите. Индира, ја испеа “Део ...
| | веќе видена

На настап во Виена Јелена Карлеуша се појавила во провокативен костум и нејзините фанови останале без текст кога ја виделе на бината. Јелена Карлеуша е ...
сите 7 | | | веќе видена

По приказните дека Џоли има анорексија и има само 34 килограми, таа сега привлече огромно внимание кога се појавила во Камбоџа на премиера на својот филм ...
сите 60 | | | веќе видена

Во “Ѕвездите на Гранд“ вчера настанал општ хаос кога се обложиле Јелена Карлеуша и Саша Поповиќ, а подоцна со директорот на “Гранд“ се обложила и Ана Бекута. ...
сите 3 | | | веќе видена

Овен Мали ви се изгледите да ја остварите желбата да заминете со саканата личност, но сепак ќе уживате во незадолжителните дружења, со старите пријатели кои ...
сите 14 | | | веќе видена

Една сосема обична фотографија, направи огромно пореметување на социјалните мрежи со нејзиниот изглед. Кога таткото решил да го фотографира својот син и ...
сите 6 | | | веќе видена

next