Мажите кои мошне ретко водат љубов имаат двојно поголеми шанси да доживеат еректилна дисфункција, се наведува во најновото истражување. Развод. Работа. ...
сите 16 | | | веќе видена

Колку пати ви се има случено ужасен грч и болка во мускулот на ногата да ве разбуди од спиење? Како да си ја олесните болката? Масажа Со масирањето на ногата ...
сите 4 | | | веќе видена

4 години, 3 спонтани абортуси, 7 обиди и 1.616 примени хормонски инјекции за ова бебе да биде зачнато. Победата над она што речиси се чинело невозможно, ...
сите 2 | | | веќе видена

Велат како сопственик, такво куче, па што мислите дали ова е вистина? Британскиот фотограф Џерард Гетингс направи серијал фотографии со кој го потврдува ова. ...
сите 3 | | | веќе видена

Актерот Вилијам Леви неодамна го прослави својот 38-ми роденден опкружен со своето семејство - неговата најголема љубов сопругата Елизабет Гутиерез и нивните ...
сите 2 | | | веќе видена

Најсовремената болница во Македонија „Неуромедика“  го зголеми бројот на доктори. Дел од пофесионалниот лекарски тим на болницата се и: Проф. Д-р Мирче ...
сите 3 | | | веќе видена

Светлана Цеца Ражнатовиќ пред околу десетина години се најде на страниците на спрски „Плејбој”. Имено, за интерјуто кое фолк ѕвездата го дала за овој магазин ...
сите 22 | | | веќе видена

Во светот кружи нова теорија на заговор - Меланија Трамп има двојничка. Во текот на патувањето во Охајо заедно со сопругот Доналд Трамп, каде беа на 24. ...
сите 8 | | | веќе видена

Познатата американска раперка Ники Минаж за време на својот настап на фестивалот “Made in America” во Филаделфија, покажа повеќе од што сакаше. Имено Минаж ...
сите 16 | | | веќе видена

Прашање во турската популарна емисија „Кој сака да биде милионер“ се однесуваше на новото име на Македонија. 21 годишната Сием Диес Темелоглу на прашањето за ...
сите 4 | | | веќе видена

next