Алекс Родригез неодамна ја запроси Џенифер Лопез, а само неколку дена подоцна во медиумите се појавија обвиненија дека ја изневерува. Откако се објавени ...
сите 26 | | | веќе видена

Актерот Даниел Редклиф, кој со години го следи прекарот Хари Потер, денес е непрепознатлив во однос на момчето кое го паметиме од филмот. Редклиф моментално ...
сите 8 | | | веќе видена

  Опуштена, без шминка, во сџемпер и хеланки, Цеца и’ приреди роденденско изненадување на свршеницата на Вељко. Вака изгледа Цеца во домашно опуштено издание...
сите 15 | | | веќе видена

Крадец во Кина нападна жена која дошла да извади пари од банкомат, и во моментот додека подигнуваше пари, крадецот ја нападна, а само неколку минути подоцна ѝ ...
сите 7 | | | веќе видена

Секс скандалот на Огњен Врањеш и Јелена Карлеуша беше тема број еден во балканските медиуми изминатиов период.  Како што изведтуваат српските медиуми Врањеш и ...
сите 46 | | | веќе видена

Македонскиот народ со години наназад веќе, со желба за подобра егзистенција и живот, среќата ја бара надвор од нашата земја, а исклучок во тоа не се ниту ...
сите 2 | | | веќе видена

Пејачот Слободан Радовановиќ сериозно размислува да ја тужи поранешната девојка, Луна Џогани затоа што во нејзината книга пишува за детали поврзани со нивната ...
сите 7 | | | веќе видена

  Крвниот притисок може да варира повеќе пати во текот на еден ден, а нормалниот крвен притисок е индивидуален. Ако ги прашате лекарите кој е нормалниот крвен ...
сите 5 | | | веќе видена

next