Скопјанката Елеонора Миљковиќ пред некоја вечер слушна разни приказни од задругарите, а една од нив беше дека потсетува на Ана Кораќ. „Немам ништо заедничко. ...
сите 4 | | | веќе видена

Фотографија која стана хит на интернет, од причина што многу малку луѓе може да забележат што не е во ред со неа. Резултатот е многу очигледен но само 1% од ...
сите 2 | | | веќе видена

Некои хороскопски знаци се предодредени да имаат повеќе од еден брак и да поминуваат низ бракоразводни парници. Еве кои се тие: Бик Секогаш во петта брзина, ...
сите 39 | | | веќе видена

Џон Бон Џови со остри зборови за денешната забавна индустрија, особено за ѕвездите од реалните шоуа и не го крие тоа. Мегапопуларниот пејач во интервју за „The ...
сите 2 | | | веќе видена

Цели 10 години откако врховниот суд во Лос Анџелес ја поништи забраната против истополовите бракови, водителката Елен Деџенерис и актерката Порша де Роси им ...
сите 3 | | | веќе видена

Од 19.09.2018 до 22.09.2018, медицинскиот тим на болницата НЕУРОМЕДИКА постави нов рекорд на санитетски транспорт на пациент од Скопје до Болницата Asklepios ...
сите 3 | | | веќе видена

Твитерџика на социјалната мрежа Твитер поставила фотографија од својот маникир но сите коментари биле насочени кон тоа дека на нејзе и недостасува еден прст! ...
сите 2 | | | веќе видена

На македонската јавност и е добро познато дека водителката Марјана Станојковска одлично го крие својот љубовен живот, па многумина можеби се запрашале дали е ...
сите 3 | | | веќе видена

Овен  Динамичен ден, фокусирајте се на обврските. Можете да направите грешки кои нема да се фатални, но нема да располагате со дополнително време за да ги ...
сите 48 | | | веќе видена

Ogechi Babalola била пресреќна кога дознала дека е бремена. Но, додека славела дека за првпат ќе се реализира како мајка не ни замислувала дека таа и нејзините ...
сите 2 | | | веќе видена

Во одделот за Стоматологија во болницата НЕУРОМЕДИКА се изведуваат консултативни прегледи од стоматолошка проблематика, како и совети за соодветна хигиена и ...
сите 3 | | | веќе видена

Ќерката на рускиот тајкун Илком Покиров го кажа судбоносното „да“ во Москва. Мадина Шокирова доби свадба како од бајките, на која присуствувале 900 гости. Само ...
сите 7 | | | веќе видена

next